3/4 kalhoty

Dívčí 3/4 kalhoty jsou velmi oblíbenou součástí šatníku každé mladé slečny a také ideální variantou do jarního, letního i podzimního počasí. Jsou elastické, pružné v pase a vhodné ke sportu, do tělocviku či pro běžné nošení. K dispozici jsou kvalitní dětské tříčtvrteční kalhoty značek Adidas, Nike, Lonsdale, krásné tříčtvrťáky Hello Kitty, Lazy Town, Karrimor a další. Pestré barvy, různé délky a stahování v pase na gumu nebo šňůrku vám dávají možnost vybrat pro vaši dceru přesně ten typ kalhot, který má nejraději a v němž se cítí nejlépe.

 

Tříčtvrteční kalhoty

Každá dívka má ráda něco jiného, proto v naší nabídce naleznete 3/4 kalhoty elastické i volné, kratší a delší, v tmavých nebo veselých barvách. Dětské tříčtvrťáky přiléhající k tělu jsou skvělé na sportovní tréninky a cyklistiku, protože kopírují povrch těla a neomezují tak vaši dceru v pohybu. Vyloženě sportovní vzhled mají 3/4 kalhoty Adidas. Elegantnější a vhodné i na procházku městem či přírodou jsou pak dívčí tříčtvrteční kalhoty s obrázky populárních postaviček - například Lazy Town.

Výhody 3/4 nohavic

  • v kalhotách není takové teplo
  • nemohou se zachytit do řetězu při jízdě na kole
  • vypadají efektně a jsou velmi moderní
  • elastický materiál je pohodlný a neomezuje v pohybu

Proč jsou tříčtvrťáky oblíbené?

Oproti favorizovaným riflovým kalhotám jsou 3/4 kalhoty pro dívky mnohem lehčí, pohodlnější a hlavně prodyšnější. Navíc se dají velmi snadno kombinovat s různými dívčími tričky a halenkami. Značkový materiál má dlouhou životnost a udržuje barvy stále jasné, jako byly v den zakoupení kalhot.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč