Adidas

Značkové sportovní oblečení Adidas, boty Adidas a nejrůznější doplňky Adidas pro zákazníky všech věkových kategorií patří již dlouhá léta k nejoblíbenějším světovým značkám. Výrobky firmy jsou označeny známým logem tří pruhů a vyznačují se velkou odolností materiálu, nápaditými modely a vysokou funkčností, která odpovídá primárně sportovnímu zaměření společnosti Adidas. 123deti.cz vám přináší pestrou nabídku dětského značkového oblečení a bot značky Adidas pro kluky i holky a dále také dětské sportovní tašky, batohy a další praktické potřeby.

 

Dětské oblečení Adidas

U nás naleznete širokou nabídku stylového dětského oblečení Adidas, dále dětské boty Adidas i různé doplňky Adidas pro kluky i holky každého věku. K dispozici jsou jarní, letní, podzimní i zimní kolekce této značky, které lze využít jak přímo ke sportovním účelům, tak také při různých běžných každodenních příležitostech. Za svoji velkou oblibu vděčí výrobky Adidas především opravdové kvalitě. Zboží pro děti je koncipováno tak, aby udrželo krok s dětskou živelnou energií i s módními trendy.

Historie značky Adidas

Firmu na výrobu sportovní obuvi založil Adolf (Adi) Dassler v roce 1949 a právě z jeho jména byl vytvořen její název. Dasslerovi úspěšné návrhy nových typů obuvi přinesli značce Adidas světový věhlas již v 60. letech dvacátého století. Od té doby prošla značka mnoha inovačními obměnami, díky nimž je stále IN.

Obměny loga značky Adidas

Původní logo firmy, tři pruhy, bylo roku 1972 nahrazeno pruhovaným trojlístkem Trefoil, který dnes zastřešuje kolekci Originals, a v roce 1991 opět změněno na logo Performance - tři různě dlouhé pruhy tvořící trojúhelník nad nápisem Adidas. Nejnovějším přírůstkem je pak logo Style z roku 2002.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč