Autodoplňky pro děti

Každý rodič jistě ocení jakýkoliv způsob zabavení svého malého potomka při jízdě v autě. Děti jsou totiž známé velkým množstvím energie, fantazie a netrpělivosti, což není zrovna ideální kombinace na delší cestování. V tomto případě vám mohou pomoci veselé doplňky do auta, jako například stínítka, která nejenže ochrání před sluníčkem, ale také zabaví vaše ratolesti zavěšenými hračkami nebo obrázky dětských hrdinů. Vynikající je také stoleček, na kterém si dítě může hrát, svačit i malovat obrázky. Nezbytná nutnost pro bezpečí dětí jsou pak podsedáky.

Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek


Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek

Značka 

Doplňky do auta

V dnešní době existuje velmi široká nabídka nejrůznějších dětských autodoplňků, které mají dvě základní funkce - chránit zdraví vašich dětí a zpříjemnit jim dlouhé chvíle jednotvárného cestování autem. Krásné barevné obrázky na stínítkách či obalech na sedadla se dětem líbí a podněcují jejich tvořivé představy. Dívky si jistě zamilují stínítka Disney Princess, Fairies či Hannah Montana, chlapci zase vzhlížejí k hrdinům z filmu Cars, Spiderman a dalším. Děti nezlobí a vy se můžete věnovat řízení.

Bezpečné cestování autem

K základním pravidlům bezpečného cestování v autě patří používat bezpečnostní pásy, které vám i vašim dětem mohou v případě nehody zachránit život. Protože jsou však pásy navrhovány pro dospělé osoby, je nutné dětem pořídit kvalitní podsedáky, díky nimž budou sedět ve správné výšce.

Krásné sluneční clony pro děti

Ze všech možných doplňků do auta, ze kterých mají radost především děti, jsou rodiči velmi často kupována okrasná stínítka na okna, jež chrání před přímým a ostrým slunečním zářením. Vaše děti díky nim neslzí ani je nebolí oči, a navíc mohou veselé obrázky zkusit během cesty samy nakreslit.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč