Body

Dětská body jsou určená jak pro nejmenší děti, tak také pro batolata, a proto nesmí chybět v žádném dětském šatníku. Velmi oblíbenou součástí každé výbavičky se kojenecká body stala díky praktickému zapínání umožňujícím jednoduché přebalování a dále pro efektivní střih, jenž pomáhá udržovat plenu na správném místě. Kvalitní kojenecká body vám nabízíme v různých velikostech a barevných variantách, s krátkým i dlouhým rukávem a s krásnými motivy - například Šmoulinka, Minnie, Cars. Dětské body prokáže každé mamince velkou službu.

 

Dětská body

Nabízíme kvalitní kojenecká body v různých barvách pro děvčátka i pro chlapečky a s různě dlouhými rukávy, aby miminku nebyla zima při chladnějším počasí. Výrazné barevné kombinace jsou příjemné na pohled, stejně tak jako krásné velké obrázky na přední straně dětských bodyček zobrazující nejoblíbenější postavičky z animovaných filmů a pohádek. Pořídíte-li svému miminku značkové kojenecké body za rozumnou cenu, budete spokojená jak vy, tak také vaše děťátko.

Výhody kojeneckého body:

  • fixuje plenu na správném místě
  • kryje miminku záda i bříško
  • chrání před nachlazením
  • má praktické zapínání pro snadné přebalování

Důraz na kvalitu

Všechna dětská body jsou vyrobena ze 100% bavlny, která je příjemná na dotek, a proto patří k nejvhodnějším materiálům pro výrobu dětského oblečení. Kvalitní bavlněná bodyčka nedráždí citlivou pokožku vašeho miminka a umožňují jí dýchat.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč