Bořek Stavitel

V této kategorii naleznete veškeré zboží značky Bořek Stavitel, kterým uděláte radost především chlapcům předškolního a mladšího školního věku. Všichni malí kluci jsou totiž fascinováni technikou jakéhokoliv druhu - milují stroje, dělnické nástroje a jiná zařízení. A právě s nimi pracuje sympatický kutil Bořek Stavitel. K dispozici je dětské oblečení Bořek Stavitel s krásnými obrázky, knížky Bob the Builder pro děti i s hádankami a doplňovačkami, hračky Bořek Stavitel, školní batohy a lampičky Bořek Stavitel, stejně tak jako kvalitní moderní vybavení a doplňky Bořek Stavitel do dětského pokoje.

Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek


Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek


 

Bořek Stavitel dětem

S pomůckami od Bořka Stavitele se stává učení velkou legrací. Začínajícím čtenářům pomohou dětské knížky Bořek Stavitel zvládnout rychle jakýkoliv text, nástěnné hodiny Bořek Stavitel dětem ukážou, jak plyne čas, krásný školní batoh Bob the Builder vašeho školáka motivuje k tomu, aby do školy chodil s úsměvem na tváři, a fantastické hračky Bořek Stavitel naučí děti mluvit anglicky. Praktické doplňky Bořek Stavitel do dětského pokoje a oblečení ocení nejen děti, ale i maminky.

Britský seriál Bob the Builder

Animovaný seriál Bořek Stavitel vznikl roku 1999. Hlavní hrdina Bořek je vedoucí stavební firmy v malém městečku, kde se svojí kamarádkou Týnou a několika stroji pomáhá lidem s různými opravami. Stavební stroje se chovají jako malé děti, takže úkolem Bořka a Týny je naučit je slušnému chování.

Hrajeme si s Bořkem

Jakmile získal tento kreslený seriál s příjemnou animací úspěch u dětí, začal se Bořek objevovat také mimo televizní obrazovky. Dnes se s ním proto můžete setkat na dětském oblečení či obuvi, ale hlavně na hračkách, hrách, doplňcích a tak podobně. Bořek Stavitel se vždy snaží přinést dětem užitečné poučení.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč