Botičky pro miminka

V této kategorii naleznete široký výběr botiček a sandálků pro malé děti. Jedná se už o pevnou dětskou obuv, ve které mohou běhat venku v přírodě i ve městě. Jejími předchůdci jsou kojenecké capáčky pro nejmenší, které mají za úkol nožičku děťátka spíše chránit. Oba druhy bot jsou šity ze zdravých a prodyšných materiálů s důrazem na správný vývoj dětského chodidla, avšak oproti capáčkům se dětské botičky vyznačují zpevněnou podrážkou. Můžete si vybrat kvalitní boty značky Nike, Adidas, Puma a další.

 

Dětské boty a botičky

Botičky pro děti musí splňovat důležité zásady pro zdravý vývoj nožičky vašeho dítěte. Předně musí mít kulatou špičku, ve které budou mít prsty vašeho dítěte dostatek prostoru, dále pevnou, kvalitní podrážku a vyztuženou patu. V naší nabídce jsou boty otevřené i zavřené, s nízkým nebo zvýšeným kotníčkovým střihem podporujícím správný růst nohy a se zapínáním na suchý zip či klasické šněrování. Ať už zvolíte boty Adidas, Nike nebo jiné, zajisté budete spokojení vy i vaše miminko.

Správně padnoucí boty

Protože jsou měkké kosti v rychle rostoucí dětské noze snadno deformovatelné špatným typem obuvi, je důležité vybírat s rozvahou. Dětské boty musí na noze dobře sedět a nesmí stlačovat nebo ohýbat prsty. Při výběru vhodné velikosti počítejte k délce chodidla také nadměrek v délce 10-15 mm.

Značková dětská obuv

  • má prostornou kulatou špičku
  • je ušita z kvalitních a prodyšných materiálů
  • podporuje zdravý vývoj dětské nohy
  • uzavřené boty mají pevný opatek, který nohu dokonale fixuje

 

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč