Capáčky

Capáčky jsou první dětské botičky. Dříve, než miminko začne dělat svoje první krůčky, hrají capáčky roli spíše ochrannou. Kvalitní kojenecké capáčky jsou vyrobeny z lehkých, měkkých materiálů, aby byly pohodlné a netlačily. Díky těmto vlastnostem jsou pro malá miminka vhodnější, než pevná obuv, protože neomezují dětskou nožičku v růstu a tvarování. Během prvních krůčků dětské capáčky nohu chrání, ale nebrání přirozenému vývoji svalů a kostí v chodidle. V naší nabídce naleznete pestrý výběr capáčků Nike, Lonsdale, Adidas a jiných.

Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek


Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek

Značka 

Dětské capáčky

Kojenecké capáčky mají vždy kulatou špičku, aby měly rostoucí prsty dostatek prostoru. Nabízíme vám dvě základní varianty - s klasickým nízkým a zvýšeným kotníčkovým střihem, který pomáhá držet nožičku vašeho dítěte ve správné poloze. Capáčky pro miminka jsou navíc vyráběny z kvalitních, prodyšných materiálů a mají ohebnou, pohodlnou podešev. Pro chlapečky i holčičky u nás naleznete velký výběr dětských capáčků Adidas, Nike či Lee Cooper v různých velikostech a pestrých barvách.

Další výhody capáčků pro miminka

Tenká podrážka u kojeneckých capáčků nebrání dítěti ve vnímání svého okolí. Případné nerovnosti jsou po došlápnutí cítit a dětská noha tak může na tento nový podnět reagovat adekvátní změnou tvaru. Navíc tenké capáčky nožičky nepřehřívají, takže nebrání správnému rozvoji termoregulačních schopností.

Přirozený vývoj dětské nohy

Chodidlo je složité ústrojí a jeho správný vývoj je důležitý pro rozvoj dalších částí těla, především páteře. Měkké boty přispívají k řádnému vývoji kotníků, které jsou klíčové pro správné držení těla. První botičky by proto měly rostoucí nožičku ochránit, zároveň by ji ale neměly žádným způsobem tvarovat.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč