Čepice pro kluky

V této kategorii naleznete velký výběr kvalitních dětských zimních čepic i ušanek, dále také chlapecké čepice podzimní a jarní. Pokrývky hlavy pro kluky jsou k dostání v mnoha barevných provedeních, různých střizích i velikostech, takže si jistě vyberete ke své maximální spokojenosti. Malým chlapcům se budou líbit roztomilé dětské čepice s obrázky Cars, Spiderman, Disney, Gormiti, Bořek Stavitel a další, starší kluci si zase určitě oblíbí značkové sportovní čepice Puma, Karrimor, čepice Adidas, Lonsdale a jiné.

Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 1 položek

čepice cars

čepice cars

195 Kč

52


Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 1 položek


 

Dětské čepice

Kvalitní značkové čepice nabízíme v trendy barvách i stylových střizích. K dispozici jsou zde teplé zimní čepice, dětské ušanky, podzimní a jarní čepice. Pletené čepice pro kluky se dají využít za chladnějšího počasí prakticky po celý rok při jakékoliv vhodné příležitosti, sportovní čepice a hřejivé ušanky jsou navíc skvělé pro zimní sportovní aktivity vašich dětí. Chlapecké čepice s motivem Spiderman, Gormiti, auta Cars nebo Disney jsou často ve sladěném kompletu s rukavicemi či šálou.

Krásné zimní komplety pro děti

Abyste nemuseli přemýšlet nad tím, jaké rukavice a šála se budou stylově hodit k čepici vašeho syna, doporučujeme vám koupit si rovnou celou sadu. V nabídce naleznete hned několik druhů zimních kompletů pro kluky sestávající ze dvou či tří kusů v různých kombinacích - čepice, šála a rukavice.

Teplé chlapecké čepice

V chladném až mrazivém zimním počasí je velice důležité dbát o zdraví vašich dětí. Bez vhodné pokrývky hlavy se váš syn může snadno nachladit a onemocnět. Velmi praktické jsou třeba dětské zimní ušanky, které chrání nejen hlavu, ale také uši před nepříjemným studeným větrem, a navíc se dají zavázat.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč