Chlapecké šály

K aktivnímu zimnímu sportování, do školy i na procházku, do města i na hřiště jsou nepostradatelnou součástí šatníku každého chlapce hřejivé dětské šály. Krásně barevné, pletené šály pro kluky vám přinášíme samostatně, nebo v praktických sadách s rukavicemi a čepicí. Takovýto zimní dětský set vám ušetří čas s rozhodováním, co vašemu synovi obléci, aby šel takzvaně s dobou. K dispozici jsou kvalitní značkové šály Nike, Adidas, chlapecké šály s motivy oblíbených postaviček, jako jsou Gormiti, Spiderman, auta Cars a mnohé další.

Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek


Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek

Značka 

Dětské šály

Pletené šály netvoří jen nezbytný doplněk, který vašeho syna ochrání před mrazem, sněhem a nachlazením, jsou také velmi moderní a módní. V dnešní době existuje takřka nepřeberné množství barevných kombinací, vzorů a efektních detailů na šálách a zimních setech pro děti. Z naší nabídky si jistě vyberou dle svých představ fanoušci pohádek a dětských filmů, stejně tak jako sportovní nadšenci. Pro mladé sportovce jsou zde k dostání originální chlapecké šály v barvách fotbalových týmů.

Originální šály pro kluky

Nevšední a stylové jsou krásné dětské šály v barvách mezinárodně známých slavných fotbalových týmů. Sportovní fanoušci si tak mohou pořídit jedinečné fotbalové šály FC Arsenal, Manchester United, Barcelona a dalších, které jsou v barvách jednotlivých klubů a mají na sobě krásné pestré výšivky.

Dětské šátky, nákrčníky a klapky na uši

Kromě značkových dětských šál a zimních kompletů naleznete v této kategorii také velký výběr netradičních nákrčníků a multifunkčních šátků pro kluky, které velmi dobře kryjí krk před chladem, vypadají skvěle a dají se nosit různými způsoby. Uši pak ochrání před větrem hřejivé dětské klapky.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč