Dětská vycházková obuv

Ze všech typů obuvi tráví děti nejvíce času právě v té vycházkové, proto je velice důležité nepodceňovat její výběr. Pro malé děti, které si ještě neumí zavázat tkaničky, jsou ideální boty na suchý zip. Obouvání je tak mnohem snadnější i pro rodiče a navíc se vaše dítě nemůže zranit při šlápnutí na rozvázanou tkaničku. Nabízíme vám tedy boty se šněrováním i na suchý zip, nízké nebo kotníkové střihy různých barev a velikostí. Můžete si vybrat z kvalitních značek vycházkové obuvi Adidas, Nike, Puma, Lonsdale, dále také Hello Kitty, Mašinka Tomáš a další.

 

Dětské boty a botičky

Botasky nízké i kotníkové z různých materiálů jsou vhodné do každého počasí vyjma sněhu a dají se využít při nejrůznějších příležitostech - jen tak do města či do přírody, ke sportu, do tělocviku, na dovolenou, prakticky kamkoliv vás napadne. Právě jejich univerzálnost, odolnost a snadná údržba můžou za to, že dětská vycházková obuv dnes patří k nejoblíbenějšímu typu bot. Pro sportovní tréninky jsou nejlepší značky Adidas, Nike nebo Puma, z elegantních pak například Disney.

Jak vybrat boty pro dítě?

Bota musí být vždy kvalitní a pevná, ale pohodlná. Chodidlo ani prsty dítěte nesmí být nijak deformovány nebo ohýbány. Protože potřebují dostatek prostoru k růstu, můžete jim bez obav vybrat botu o číslo i dvě větší. Nezapomeňte také zohlednit vkus dítěte, aby se mu nové boty líbily a rádo je nosilo.

Krásné a elegantní dětské boty

Kromě sportovních typů vycházkových bot pro děti jsou v této kategorii k dispozici také stylové boty s efektními prvky. Ze známých a oblíbených značek lze doporučit například Hello Kitty, Marvel, Disney nebo Prasátko Pepina. Malé i starší děti se jistě rády pochlubí moderní obuví před svými kamarády.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč