Dětské balerínky

Dětské baleríny jsou obdobou střevíčků bez podpatků a patří mezi módní hity posledních let. Kvalitní materiály dětských značkových balerín zaručují vysoký komfort a pohodlí. Díky svému tvaru se dívčí balerínky velmi lehce obouvají a nemusí se zavazovat, některé mají navíc přezku na suchý zip. Děvčata mohou nosit balerínky při procházkách městem, k vodě i na společenské události, protože jsou elegantnější než klasická vycházková obuv. V naší nabídce naleznete pestrý výběr balerín Puma, efektních balerínek Golddigga, Miss Fiory, Hello Kitty a dalších.

 

Dívčí baleríny

V současné době existuje velká řada typů, střihů i barevných provedení dětských balerín, které díky tomu lze nosit prakticky kamkoliv. Pro ozvláštnění základního střihu se používají různé detaily, jako mašličky, přezky, výšivky, kamínky a jim podobné. Malé slečny si jistě zamilují roztomilé balerínky Hello Kitty nebo Prasátko Pepina, dospívající dívky se zase shlédnou v modelech elegantních balerínek Golddigga nebo sportovních balerín Puma. Nabízíme vám kvalitu a styl za rozumné ceny.

Výhody dětských balerín

  • nemusí se zavazovat, což ocení hlavně děti
  • díky svému tvaru se baleríny velmi jednoduše obouvají
  • jsou elegantnější než běžná vycházková obuv
  • patří mezi neokoukaný a trendy módní doplněk

Různé druhy materiálu

Při výběru vhodných dívčích balerínek se kromě velikosti a vzhledu zaměřte také na materiál, ze kterého jsou boty vyrobeny. Vzdušnější a lehčí jsou baleríny textilní, avšak kožené či syntetické balerínky pro děti zase vypadají velice jemně, nepromoknou a lze je nosit i při společenských událostech.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč