Dětské boty

Nabízíme vám kvalitní značkové boty pro děti v mnoha velikostech a pro různé příležitosti. Naleznete zde pevnou vycházkovou i běžeckou obuv, která bude pro nohu vašeho dítěte vytvářet potřebnou oporu ke zdravému vývoji, dále domácí papuče, kojenecké capáčky, nazouváky, sandály i dětské boty do vody, či nepohody. Dívkám udělají radost například pestrobarevné balerínky nebo módní dětské boty Crocs. Můžete si vybrat z množství oblíbených značek, jako jsou třeba dětské boty Adidas, Nike, Lonsdale a další.

 

Boty pro děti

Dětská noha neustále roste a vyvíjí se, proto děti potřebují nové boty častěji než dospělí. Uvádí se, že dětská noha vyroste za rok o 1-2 cm. Je tedy dobré kupovat boty o trošku větší, aby byl zachován prostor pro růst. Boty pro děti by měly být kvalitní, aby se chodidla vyvíjela správným způsobem a nebyla deformována. Tvar dětských bot by proto měl být zcela přirozený. Obzvláště nevhodné jsou pro mladé dívky například lodičky, které jejich nohu staví do nezdravé polohy.

Jak správně vybrat dětské boty?

  • bota musí být dostatečně prostorná, nejlépe s kulatou špičkou
  • měla by být z kvalitního a prodyšného materiálu
  • chodidlo měřte ve stoje, od konce palce po nejzazší bod oblouku paty
  • při vybírání vhodné velikosti počítejte také nadměrek (10 - 15 mm)

Pečujte o zdraví svých dětí

Vhodné boty jsou naprosto zásadním předpokladem pro správný vývoj nohou vašeho dítěte. Proto nenechte své děti, obzvláště ty nejmenší, nosit boty po jejich sourozencích, ale vždy jim kupte nové. Pořídíte-li svému dítěti kvalitní boty nyní, zajistíte mu lepší zdraví pro příští léta.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč