Dětské deky, spací pytle

Přinášíme vám velký výběr krásných a kvalitních dek pro děti různého věku. Naleznete zde hřejivé fleecové dětské deky Hello Kitty, dětské deky s obrázky oblíbených pohádkových hrdinů, jako jsou Bořek Stavitel, Disney Minnie, Cars nebo Princezny, Lazy Town a mnozí další. Dostupné jsou také nepostradatelné hrací deky pro nejmenší, spací pytle pro miminka i starší děti, cestovní polštářky, karimatky, povlečení Hello Kitty a překrásné teplé deky v barvách fotbalových klubů FC Chelsea, FC Arsenal, FC Manchester United a jiných, které jistě potěší každého sportovního fanouška.

Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek


Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek

Značka 

Deky a spacáky pro děti

Dětské deky jsou vyráběny z kvalitních, zdravotně nezávadných materiálů, které jsou hebké na dotek a příjemně zahřejí doma u televize i například ve stanu na školním výletě. K základní výbavě při cestování patří také cestovní polštářky, hřejivé dětské spacáky a karimatky, jež se postarají o to, aby se vašim dětem spalo na výletě stejně pohodlně jako doma v postýlce. Krásné deky a spací pytle pro miminka a kojence vám pak nabízíme spolu s cestovními hracími dekami pro nejmenší.

Fleecové deky z mikrovlákna

Mimo jiné vám přinášíme velmi oblíbené dětské deky z mikrovlákna. Výrobky z mikrovláken odpuzují vlhkost a chlad z vnějšku a umožňují snadné odpařování potu. Vzhledem se deka z mikrovlákna podobá přírodnímu hedvábí, její povrch je odolný proti žmolkování a praním neztrácí své pozitivní vlastnosti.

Krásné barvy a velké obrázky

Výrobky pro děti se vyznačují nádhernými pestrými barvami, které pohladí po duši a navozují veselou náladu. Dětské spací pytle, hrací i fleece deky jsou navíc ozvláštněny krásnými obrázky populárních postaviček - například hrdinů od Disney, Hello Kitty, Hannah Montany, Scooby Doo a dalších.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč