Dětské deštníky

Počasí patří k nejméně předvídatelným věcem v životě každého člověka. Jak dospělí, tak děti proto potřebují být vybaveni praktickými deštníky, které ochrání nejen před deštěm, ale také mírným větrem nebo ostrým sluncem. Krásné dětské deštníky vám nabízíme s mnoha oblíbenými, veselými a pestrobarevnými motivy animovaných postaviček a populárních hrdinů, jako je Spiderman, Disney Princezny, Hannah Montana, Mašinka Tomáš, víla Zvonilka, Cars a další. Pro kluky a holčičky jsou k dispozici deštníky malé nebo velké, skládací i vystřelovací.

Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek


Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek

Značka 

Deštníky pro děti

Krásný a praktický dětský deštník jistě udělá radost vaší dceři či synovi, bude-li na něm obrázek jejich milovaných idolů. Takový deštník nepředstavuje pouze účinnou ochranu před deštěm, je navíc nevšedním doplňkem stylu vašeho malého Spidermana nebo vaší roztomilé princezny. Dívčí deštníčky jsou v nádherných světlých barvách, často s ozdobným lemováním, chlapecké o trochu tmavší. Opravdu kouzelné jsou pak dětské deštníky s obrázky zvířátek a tvarovanými oušky.

Krásné deštníky různých velikostí

V naší nabídce naleznete kvalitní dětské deštníky různých velikostí. K dostání jsou paraplíčka určená pro předškolní děti a malé školáky i deštníky větších rozměrů pro děti starší. Při výběru proto dávejte pozor na rozměr výrobku, který se vám líbí, a na otevírání - zda je manuální nebo vystřelovací.

Deštníky i slunečníky

Nejčastěji se s deštníky setkáváme za nevlídného počasí, ovšem je možné je používat též jako elegantní slunečníky, které kryjí hlavu a ramena před ostrým sluncem. Většina dětských deštníků je vyrobena s praktickou zahnutou rukojetí, díky níž lze deštník v případě, že není zrovna potřeba, kamkoliv zavěsit.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč