Dětské fotbalové vybavení

Fotbal je již po dlouhá léta snad nejoblíbenější dětskou chlapeckou hrou. Na kdejakém volném plácku můžeme vidět partu kluků kopajících do míče. Právě fotbal je hra, která má u nás nějvětší zastoupení školních týmů, dorostu a mládeže mezi všemi sporty. Ti nejtalentovanější hráči se pak v dospělém věku stávají známými sportovními hvězdami a mohou si tak splnit svůj dětský sen. Na začátku této cesty je však nutné pořídit vašemu synovi kvalitní výbavu, která je pro začínajícího fotbalistu nezbytná - fotbalový dres, míč a kopačky.

 

Kopačky a dresy

Jakákoliv přiměřená sportovní aktivita je pro zdraví vašich dětí velice prospěšná. Podporujte tedy svého syna či dceru ve sportu, který je baví. Aktivní hráči fotbalu musí mít především tři nejdůležitější součásti fotbalové výbavy - kvalitní dres odvádějící pot od těla, vhodný sportovní míč a boty, kopačky, bez nichž hrát snad ani nejde. Právě kopačky je nutné vybírat s velkou pozorností podle toho, v jakém prostředí bude vaše dítě trénovat, zda venku na trávníku, tvrdém povrchu, nebo v tělocvičně.

Bezpečný sport je zdravý sport

Při fotbale, stejně jako při jiných kolektivních a kontaktních hrách, je riziko úrazu poměrně vysoké, proto je dobré případným zraněním vědomě předcházet. Nohy, nejvíce namáhanou část těla, ochrání kvalitní chrániče holení a správná obuv. Svůj účel splní také odolné brankářské rukavice.

Kvalitní značkové zboží

Sportovní vybavení musí být opravdu kvalitní a odolné, aby efektivně plnilo svoji funkci po delší dobu a chránilo zdraví vašich dětí. Proto vám 123deti.cz nabízí velký výběr různého zboží od světově proslulých a oblíbených sportovních značek, jako jsou Adidas, Nike, Puma nebo Umbro a další.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč