Dětské knihy a DVD

Všechny děti milují tajemství a nejrůznější napínavá dobrodružství. V této kategorii vám proto přinášíme veselé knihy a DVD filmy pro děti s příběhy oblíbených pohádkových hrdinů. Dětské knihy pro kluky i pro holky jsou plné překvapení a zajímavých objevů, některé navíc doplněné o krásné samolepky. Dále děti předškolního věku i malí školáci jistě zažijí spoustu legrace i poučení s pohádkovými příběhy na DVD. Čtení je důležité pro rozvoj slovní zásoby a paměti u dětí, filmové příběhy jsou pak příjemnou zábavou pro volné chvíle.

Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek


Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek

Značka 

Důležitost čtení

Čtení a poslech jsou dva nejčastější způsoby, jakými člověk získává nové informace ze svého okolí v průběhu celého života. Je tedy velmi důležité naučit děti správně číst a rozumět psanému textu, stejně jako naslouchat druhým. Budete-li svým dětem pravidelně předčítat už od raného věku, přispějete tak k jejich emočnímu rozvoji a posílíte pouto vzniklé mezi rodičem a dítětem. Čtení a sledování pohádek učí děti morálním hodnotám, zlepšuje soustředění a napomáhá při výchově.

Pohádky na DVD pro děti

Malé děti mají nespoutanou fantazii plnou nejrůznějších barvitých představ. Pohádkové příběhy, které mohou sledovat v televizi, je nejen baví, ale také pomáhají upevňovat důležité tvůrčí myšlení. Díky DVD tak mohou vaše děti prožívat se svými oblíbenými hrdiny dobrodružství každý den.

Pořiďte svému dítěti pohádkovou knížku

Formování čtecích návyků u malých dětí podporuje jejich schopnost získávat vědomosti po celý život. Čtením si děti rozvíjí slovní zásobu, paměť i představivost; učí se kriticky myslet. Koupě krásné dětské knížky je tou nejlepší investicí pro úspěšnou budoucnost vašeho potomka.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč