Dětské kotníkové boty

Noha každého dítěte se poměrně dlouho vyvíjí a rychle roste. Proto, aby mělo vaše dítě nohy zdravé, můžete v dnešní době udělat velmi mnoho. Nejdůležitější ze všeho je pořídit vhodnou a kvalitní obuv, která nebude dětské chodidlo omezovat v růstu a zároveň vytvoří pro nohu pevnou oporu. Ideálním typem obuvi jsou v tomto případě značkové kotníkové boty pro děti. Přinášíme vám velký výběr krásných dětských bot kotníkového střihu od značek Adidas, Nike, Puma, Airwalk, dále obuv s oblíbenými motivy Disney, Hello Kitty, Spiderman a další.

 

Kotníkové boty

Dětská kotníková obuv je stále moderní a navíc velmi praktická. Umožňuje noze vašeho dítěte správně růst, chrání kotník před zvrtnutím a díky velkému množství barevných i střihových provedení představuje také originální módní doplněk. K dispozici jsou kotníkové botasky i tenisky se šněrováním nebo zapínáním na suchý zip, ovšem vždy z kvalitního materiálu. Vyhledávané pevné kotníkové boty Adidas, Nike a Puma jsou vhodné jak pro běžné nošení, tak k náročnějšímu sportování.

Proč boty kotníkového střihu?

  • představují pevnou oporu pro správný růst dětské nohy
  • jsou k dostání v mnoha barvách a trendy střizích
  • při běhu a chůzi v terénu chrání kotník před zvrtnutím
  • jsou praktické, vhodné pro běžné nošení i ke sportu po celý rok

Zdravá a moderní kotníková obuv pro děti

Dětské kotníkové boty jsou stálým hitem moderní doby. Kromě toho, že jsou vhodnou pomůckou pro zdravý vývoj nohou vašeho dítěte, vypadají také skvěle a příjemně se nosí prakticky po celý rok. Děti se rády pochlubí před svými kamarády stylovými botami s obrázky Spidermana či Hello Kitty.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč