Dětské kšiltovky

Kšiltovky jsou mezi dětmi velmi rozšířeným a oblíbeným doplňkem. Představují velmi účinnou ochranu před slunečními paprsky a jsou efektním módním doplňkem. Nabízíme vám kšiltovky pro děti různého věku. Navíc jsou zde k dispozici také šátky, dětské kloboučky a kšilty. Některé dětské kšiltovky jsou zateplené a proto vhodné i do chladnějšího počasí. Holčičky si zamilují kšiltovku Hello Kitty nebo Barbie, chlapci ocení kšiltovku Cars nebo kšiltovku Spiderman a starší děti si jistě oblíbí sportovní značky - kšiltovku Nike, Puma, No Fear či kšiltovku Adidas.

 

Kšiltovky pro děti

Kvalitní dětské kšiltovky jsou nejen velmi efektní, na pohled pěknou a módní součástí dětského šatníku, ale představují také účinnou ochranu pro zdraví vašeho dítěte. Chrání oči i hlavu dětí před slunečními paprsky, a tím zabraňují případnému úžehu či podráždění očí. Navíc jsou kšiltovky a kloboučky pro děti velmi praktické, protože je lze nosit jak při sportu, tak také ve všední dny, k vodě i do města. S krásnými značkovými kšiltovkami Adidas nebo Nike bude vaše dítě vypadat skvěle.

Proč pořídit dítěti kšiltovku?

  • chrání před škodlivým vlivem slunečních paprsků
  • zabraňuje podráždění očí
  • vypadá hezky a lze ji nosit téměř kdekoli
  • je z kvalitního materiálu, prodyšná a snadno udržovatelná

Po vzoru slavných

Trendy kšiltovky či kloboučky dnes nosí prakticky každý. Velmi často dokreslují vizáž slavných popových hvězd a samozřejmě je využívají také všichni známí sportovci a sportovkyně. Vaše dcera jistě bude chtít vypadat kupříkladu jako Hannah Montana a váš syn se možná inspiruje 'cool' stylem Justina Biebera.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč