Dětské legíny

Velmi oblíbeným typem kalhot jsou u dívek každého věku krásné a pohodlné legíny, které lze nosit ke kraťasům, šatům nebo k sukni a vůbec je možné kombinovat je libovolně s jakýmkoliv druhem oblečení dle vlastní představivosti. Dívčí legíny přesně kopírují tvar nohou, jsou moderní a příjemně se nosí. 123deti.cz vám přináší velký výběr dětských legín různých velikostí, barev i střihových provedení. Naleznete zde kvalitní dětské legíny jednobarevné i vícebarevné od známých značek, jako jsou legíny Hello Kitty, Lee Cooper, dívčí legíny Dora Průzkumnice, Lonsdale a mnohé další.

 

Dívčí legíny

Kvalitní legíny pro malé slečny i starší dívky jsou k dostání samostatně, nebo v praktickém kompletu se stylově sladěným tričkem, mikinou či halenkou. Krásné dětské legíny lze nosit prakticky po celý rok a to v běžné dny, do školy i na procházku, ale také při slavnostnějších příležitostech. Dle svého vkusu si můžete zvolit mezi zcela jednoduchými kalhotami v různobarevném provedení a mezi dětskými legínami s originálními trendy vzory či obrázky, v nichž bude vaše dcera jistě okouzlující.

Stylové legíny pro děti

Dětské legíny Hello Kitty, Disney Minnie, legíny Dora Objevitelka a mnohé další jsou ozvláštněny velkými barevnými obrázky populárních animovaných postaviček, které tvoří jedinečný a originální ozdobný detail. Dívčí legíny ve spojení s vhodnými šaty nebo sukní a tričkem jsou skvělým dárkem.

Legíny - nezbytná součást šatníku

Každá dívka touží být IN, a proto v její šatní skříni nesmí v současné době chybět alespoň jedny moderní dětské legíny. Jsou šity z prodyšných a hřejivých materiálů, které k tělu přilnou jako druhá kůže. Po kvalitních a zároveň krásných legínách dneska touží každá dívka, která sleduje módní trendy.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč