Dětské nazouváky

Praktické gumové nazouváky, jako jsou například Crocs, patří v současné době k nejvíce oblíbeným botám pro děti. Jsou vyrobeny z měkkého materiálu, a proto velmi pohodlné. Nazouváky pro děti se hodí téměř ke každému typu oblečení, dobře sedí na noze a jsou k dostání v mnoha různých barvách a designových provedeních. Navíc je můžete dále ozvláštnit a přizpůsobit vkusu vašeho dítěte roztomilými odnímatelnými cvočky s obrázky pohádkových postaviček od Disney. Pestrobarevné nazouváky Clogs, Crog nebo Crocs vaše děti potěší.

 

Nazouváky pro děti

Nabízíme vám klasické dětské nazouváky pro kluky i pro holky a dále velmi vyhledávané gumové nazouváky typu Crocs, a to v letní i zimní verzi. Pohodlné dětské boty jsou vyrobeny z velmi kvalitního, lehkého materiálu tak, aby noha vašeho dítěte v parných letních dnech stále větrala. Z množství různých velikostí, tvarů i barev si jistě vybere každý. Gumové nazouváky pro děti jsou praktické do města i do přírody, kde jejich revoluční vlastnosti oceníte vy i vaše dítě, a to především u vody.

Gumové nazouváky mají vynikající vlastnosti:

  • jsou měkké a pohodlné
  • materiál, ze kterého jsou vyrobeny, je antibakteriální
  • vzdušné provedení zamezuje pocení
  • jsou velmi lehké a ortopedicky tvarované

Originální cvočky Jibbitz

Pro nazouváky typu Crocs byly vytvořeny speciální ozdůbky v podobě originálních cvočků Jibbitz, které lze upevnit na povrch bot. Mají nejrůznější podoby i barvy, stejně jako samotné boty, a proto si vaše dítě může s jejich pomocí své boty ozvláštnit tak, aby se mu ještě více líbily.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč