Dětské papuče

Dětské papuče jsou ideální pro domácí nošení. Móda koberců je na ústupu a mnohem více než dříve se využívají plovoucí, dřevěné nebo kachlové podlahy. Pokud nemáte podlahové topení, v zimě jsou na takovém povrchu ideální teplé papuče, které zahřejí a ochrání tak vaše dítě před nepříjemným nachlazením. Domácí bačkůrky bývají často pletené, nebo kožešinové. Děti mají v oblibě také papuče plyšové. Papuče však nemají pouze domácí využití - ve škole se totiž děti musí po příchodu přezout. K dispozici jsou přezůvky Hannah Montana, Bořek Stavitel a další.

Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek


Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek

Značka 

Papuče a bačkůrky

Domácí obuv pro děti vám nabízíme v nejrůznějších střizích, barevných provedeních i velikostech a od několika známých značek. Kvalitní dětské papuče jsou vyrobeny z měkkých materiálů, a tudíž velmi pohodlné. Dobře sedí na noze a krásně vypadají. Oblíbené motivy dětských hrdinů či pohádkových postaviček na bačkůrkách se vaší dceři i synovi budou zajisté líbit a udělají jim velkou radost. Papuče lze využít jak doma, tak také ve škole, na chatě či na návštěvě u příbuzných.

Do školy či na doma

Dětské papuče určené jako přezůvky do školy by měly mít kvalitní a pevnou podrážku, aby malý žák nemohl na školních chodbách uklouznout a zranit se. Domácí bačkůrky pro děti jsou na druhou stranu vyráběny také s měkkými podrážkami, které jsou opravdu teplé, pohodlné a mezi dětmi populární.

Pantofle, papuče i bačkory

Existuje velké množství různých efektních střihů dětských papučí, ze kterých si jistě vyberete ke své maximální spokojenosti. Stylové jsou vysoké domácí papuče, jež se snadno obouvají a perfektně zahřejí. Dále vám nabízíme výběr z klasických pantoflů nebo bačkůrek se zapínáním pro nejmenší děti.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč