Dětské pláštěnky

Před deštěm i vlhkostí ochrání vaše děti praktické a krásné pestrobarevné pláštěnky, které na rozdíl od deštníků kryjí větší část těla, takže nemusíte mít obavy, že by vaše dcera či syn zmokli například při jízdě na kole. Další výhodou dětských pláštěnek je také skutečnost, že nezaměstnávají ruce, protože je není třeba držet tak jako deštníky. Na druhou stranu ovšem nejsou natolik elegantní. Nepromokavé pláštěnky pro děti jsou k dostání s potisky oblíbených kreslených postaviček - Disney Minnie, Medvídek Pú, Princezny a další.

Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek


Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek

Značka 

Pláštěnky a ponča

Před deštěm dnes děti nechrání pouze klasicky střižené gumové pláštěnky, ale také opravdu efektně vypadající nepromokavá ponča, která patří mezi módní hity současnosti. Dětské poncho pláštěnky jsou k dispozici v různobarevných provedeních a oblékají se snadněji než normální pláštěnky pro děti, protože se nemusí zapínat. Dále u nich není tak důležitá velikost, protože jedinečný střih je v podstatě univerzální pro každou postavu. Oblečení proti dešti budou vaše děti potřebovat vždy.

Do města i do přírody

Velkou výhodou pláštěnek pro děti je kromě jejich skladnosti a nenáročné údržby také skutečnost, že je lze použít kdykoliv a kdekoliv jsou potřeba. Nepromokavé oblečení vaše děti ocení při procházce přírodou, na táboře i ve městě. Jakmile se déšť přežene, stačí pláštěnku osušit a zase schovat.

Kvalitní pláštěnky pro kluky i pro holčičky

Z naší nabídky si jistě vyberete ke své maximální spokojenosti. Kromě různých střihů jsou k dispozici také pláštěnky odlišující se svým stylem a detaily. Některé jsou vybaveny praktickými kapsami nebo gumou v části kapuce pro lepší držení na hlavě dítěte. Zapínají se většinou na knoflíky nebo patenty.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč