Dětské plátěné boty

Plátěná obuv pro děti je vhodná spíše do teplejšího počasí. Dětské plátěné boty totiž nejsou zpravidla moc zatepleny a jejich nevýhodou je poměrně snadná promokavost. Na druhou stranu jsou však více vzdušné, příjemně lehké, pohodlné a méně náchylné k praskání v ohybech nebo na jiných často namáhaných místech. Plátěné boty se vyrábějí v nesčetných variantách, kdy dívky nejvíce osloví pestrobarevné tenisky Hello Kitty, Skechers či Disney a chlapce zase trendy tenisky Lee Cooper a Ecko. Pro malé sportovce pak máme plátěné boty Adidas, Nike a další.

 

Dětská plátěná obuv

Krásné plátěné boty jsou velmi praktické v horkých letních dnech, kdy umožňují chodidlům dýchat, ale dá se v nich chodit také na jaře i na podzim, protože dobře vypadají a jsou velmi pohodlné. Známé, kvalitní značky Adidas, Nike, Golddigga, Skechers a jiné vám představují boty různých barev a střihů, často doplněných o stylové detaily, jako jsou nášivky, lesklá povrchová úprava nebo ozdobné cvočky. Dívky i chlapci budou v plátěných teniskách zářit ve městě, na hřišti i ve škole.

Tenisky pro rockovou hvězdu

Vzrůst obliby plátěných bot, tak jak je známe dnes, je spojen s rockovými hudebníky, kteří v nich vystupují ve svých klipech. Není to ovšem jediný důvod - lehké a pohodlné boty jsou díky svým měkkým podrážkám naprosto ideálním typem obuvi pro chůzi po ulicích města pro děti i dospělé.

Nízké i vysoké plátěné boty

Tenisky pro děti lze rozdělit do dvou základních skupin podle výšky střihu - na klasické nízké a velmi efektní kotníkové boty. Podle způsobu, jakým jsou ušity, je možné je nosit ke kalhotám, riflím, kraťasům i k sukni při nejrůznějších příležitostech. Ještě pevnější kotníkovou obuv najdete v příslušné kategorii.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč