Dětské povlečení

123deti.cz vám přináší pestrou nabídku kvalitního dětského povlečení s nádhernými barevnými obrázky populárních pohádkových a filmových postav, ve kterém se vašim dětem bude sladce a nerušeně spát. Můžete si vybrat z několika velikostí - od povlečení na malou postýlku až po klasický rozměr. Kvalitní povlečení pro děti je vyráběno z několika vhodných materiálů - často ze 100% bavlny, která je skvělá pro zdravý spánek. Děti si zamilují povlečení se svými hrdiny, jako jsou Spiderman, Šmoulové, postavičky od Disney, Cars, víly, Hello Kitty a jiné.

 

Povlečení pro děti

Kvalitní, ničím nerušený spánek je velice důležitý pro zdraví vašeho dítěte. Proto je nutné vybrat mu kromě vhodné postele také správné ložní povlečení, které je příjemné na dotek, přiměřeně zahřeje a drží stálý tvar i barvy. K dispozici je dětské povlečení s nejrůznějšími oblíbenými motivy. Chlapce jistě zaujme povlečení Spiderman, Želvy Ninja nebo Mašinka Tomáš, dívky si zase zamilují krásné obrázky Disney Princezen, Hannah Montany či Dory Objevitelky.

Kvalitní povlečení z různých materiálů

Dnes jsou kvalitní povlečení postelí vyráběna z nejrůznějších materiálů. Každý druh tkaniny má trochu jiné vlastnosti, takže si každý může vybrat ke své spokojenosti. Například 100% bavlna je příjemná, prodyšná i hřejivá, satén krásně chladí, krepové povlečení se nemusí žehlit a nevšedně vypadá.

Dobrým spánkem ke zdraví

Vaše děti neustále rostou a vyvíjejí se, proto potřebují dostatek spánku, který jim umožní nabrat síly do nového dne a uvolnit svoji mysl plnou zážitků. Právě dobrý spánek v pohodlném povlečení pomáhá dětem posílit soustředění, takže se jim ve škole snáze učí a při sportu dosahují lepších výsledků.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč