Dětské punčocháče

Přinášíme vám velký výběr krásných a kvalitních dětských punčocháčů pro kluky nejrůznějšího věku. Můžete si vybrat punčocháčky jednobarevné, pruhované nebo jinak vesele vzorované, které jsou vždy ozvláštněny obrázky oblíbených dětských hrdinů, jako jsou auta Cars, Spiderman, Šmoulové, Mašinka Tomáš, hravá zvířátka a další. Kromě klasických chlapeckých punčocháčů jsou zde k dispozici také velmi teplé dětské termopunčocháče nebo punčocháčky se speciální protiskluzovou úpravou. Pod jakékoliv kalhoty se hodí hřejivé punčocháče.

Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek


Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek

Značka 

Chlapecké punčocháče

Kvalitní dětské punčocháče se hodí v chladnějším počasí jak na procházku do města, do školy či tělocviku, tak také především při zimních sportech a pobytech na horách. Ať už se jedná o termopunčocháče nebo dětské punčocháčky klasické, vždy je důležité, aby byly ušity z vhodného materiálu - nejlépe s převahou bavlny, který bude příjemný na dotek, dobře odvádět pot a šetrný k dětské pokožce. Krásné barevné obrázky kreslených postaviček na punčocháčích mají kluci velmi rádi.

Kvalitní termo punčocháče

Od běžných dětských punčocháčů se kvalitní termopunčocháče pro děti liší především měkoučkou a velmi hřejivou vrstvou jemného froté na vnitřní straně, která je pak již klasicky doplněna o barevný vyplétaný vzor z lícové strany. Tato pohodlná vnitřní výstelka uchovává nohy vašeho syna stále v teple.

Punčocháčky se speciální úpravou

V současné době jsou čím dál více oblíbené u dětí i rodičů takzvané dětské punčocháče s protiskluzem na spodní straně chodidel. Ve školce i ve škole mohou díky protiskluzovým punčocháčům děti běhat například na linoleu bez bot, aniž by jim hrozilo, že při svém dovádění uklouznou a zraní se.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč