Dětské sandály

Sandály pro děti jsou ideální a praktickou obuví na léto, protože se jedná o boty otevřené. Noha dítěte stále větrá a nepotí se. Dětské sandále jsou také dostatečně pevné a dobře sedí, proto není dítě omezeno v pohybu. Malé děti si zamilují barevné sandály s obrázky Spidermana či Mašinky Tomáše, pro starší dívky a chlapce zase nabízíme kvalitní značkové sandály Nike, Adidas, Puma, sandále Karrimor a jiné; vše v různých velikostech a stylovém provedení na procházky po městě, ke sportu i do vody.

 

Sandále pro děti

Kvalitní dětské sandály jsou velice důležité ke zdravému vývoji a růstu chodidla dítěte. Zapínání ve formě suchého zipu nebo koženého řemínku je snadno nastavitelné tak, aby bota seděla pevně na noze a přitom ji nesvírala. Vaše dítě si bude moci hrát, aniž byste se musela obávat, že se zraní, protože dobře šité sportovní či trekové sandály jsou pro jeho nohu dostatečnou oporou. Dále také nabízíme elegantní dívčí sandálky od oblíbených značek jako je Hannah Montana nebo Hello Kitty.

Proč kvalitní sandály či žabky?

  • podporují zdravý růst chodidla
  • fixují nohu a chrání tak před zraněním
  • jsou prodyšné
  • ve vodě brání pořezání nožičky dítěte

Zdravá obuv

K tomu, aby se chodidlo vašeho dítěte mohlo správně vyvíjet, je zapotřebí pořídit mu obuv pohodlnou, v níž bude mít dostatek prostoru. Zároveň však také musí na dětské noze dobře sedět a mít kvalitní podrážku. Značkové sandály z našeho obchodu jsou tím nejlepším pro zdraví vašeho dítěte.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč