Dětské sportovní potřeby

Děti oplývají velkou spoustou energie. Byla by škoda ji nevyužít pro rozvoj nejrůznějších sportovních dovedností. Navíc se děti veškeré sportovní aktivity učí snáze a rychleji, než dospělý člověk. Vrcholoví sportovci začali svoji kariéru právě v dětství, proto bychom neměli dítěti sport odepírat, ale naopak jej podporovat v tom, co ho baví. V naší široké nabídce dětských sportovních potřeb naleznete kvalitní vybavení pro zimní i letní sporty, od těch klasických, jako je cyklistika, fotbal či lyžování, až po méně časté - například golf nebo box.

 

Sportem ke zdraví

Pro každého člověka je pravidelný pohyb zaručenou cestou ke zdravému životnímu stylu a pozitivnímu myšlení. Proto, aby vaše děti dobře rostly a měly radost ze života, je sportování ideálním prostředkem. Chlapci často rádi hrají fotbal, basketbal a jiné kolektivní sporty, ve kterých mohou cíleně vybít svůj temperament a navázat nové kontakty. Děvčata zase upřednostňují elegantnější sportovní disciplíny, jako je plavání či cyklistika, při kterém si zvyšují kondici a tvarují postavu.

I velmi malé děti mohou sportovat

Skutečnost, že pohyb dětem prospívá v jakémkoliv věku, je už dobře známá. Sportovním aktivitám se dnes mohou věnovat i maminky s kojenci; ideální disciplínou je pro ně specializované plavání. Starší děti pak mohou rozvíjet svoji motoriku při hrách s míčem a rovnováhu na kole či koloběžce.

Jaké sporty jsou pro děti vhodné?

  • od 2 do 3 let - chození, houpání, hry ve vodě
  • od 4 do 6 let - tanec, míčové hry, skok přes švihadlo, jízda na kole
  • od 7 do 10 let - gymnastika, plavání, bruslení, fotbal, tenis, hokej
  • 10 let a více - volejbal, basketbal, veslování a další
 
Doprava zdarma od 1500,- Kč