Dětské tašky

Nabízíme kvalitní dětské tašky přes rameno i do ruky, v různých barevných kombinacích a stylových provedeních. Naleznete zde krásné dětské sportovní tašky, užitečné ledvinky a dětské tašky Adidas, Nike, Lonsdale, tašky Puma a další známé značky. Některé jsou vhodné pro sport a na běžné použití, jiné lze využít jako praktické malé zavazadlo třeba na školní výlet. K dispozici jsou i klasické látkové nákupní tašky, kabelky, velké cestovní kufry a dětské cestovní kufry na kolečkách. Malé děti si jistě zamilují krásné tašky s obrázky od Disney, Hello Kitty a jiné.

 

Tašky přes rameno

Značkové dětské tašky přes rameno jsou nejen praktické, ale také dobře vypadají. Dají se využít při všech možných příležitostech a vejde se do nich hodně věcí, protože jsou prostorné. Starší děti mohou tyto tašky nosit i do školy místo klasického batohu. Jen dávejte pozor, aby nebyly příliš těžké a nezatěžovaly tak jednostranně dětskou páteř. Školní tašky přes rameno či dětské tašky do školy s nádhernými obrázky oblíbených dětských hrdinů, jako je Superman, postavičky Disney a další, se dětem velmi líbí.

Dětské cestovní kufry na kolečkách

Zpříjemnit dětem cestování na dovolenou lze hned několika způsoby. Jednou z osvědčených metod je pořízení efektního dětského cestovního kufru, se kterým mohou díky praktickým kolečkům a výsuvné rukojeti manipulovat bez problému i menší děti. V nabídce jsou kufříky pro dívky i pro chlapce.

Praktické nákupní tašky

V této kategorii jsou k dispozici mimo jiné také jednoduché trendy tašky s dlouhými uchy, které lze nosit v ruce nebo přes rameno a jsou určeny jako perfektní zavazadlo při nakupování. Nejen ženy, ale také malé slečny ocení stylovou taštičku, do které lze uložit mnoho různých věcí a vyjít si do města.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč