Dětské žabky

Žabky pro děti jsou příjemnou letní obuví, která se snadno nazouvá a maximálně větrá v horkých letních dnech. Pro mnohé jsou pohodlným módním doplňkem při nenáročných procházkách parkem či městem, vhodné jsou však také k bazénu nebo na dovolené u moře. Obzvláště oblíbené jsou kvalitní značkové žabky Puma, krásné dívčí žabky Skechers s květinovými motivy, anebo dětské žabky s obrázky z filmu High School Musical.

 

Žabky pro děti

Z naší nabídky kvalitních dětských žabek si zaručeně vyberete. Nabízíme oblíbené značkové žabky pro chlapce i dívky, v různobarevném provedení a široké škále velikostí. Děti jsou obecně velmi energické, a proto potřebují kvalitní obuv, která se příjemně nosí, aby byly chráněny před jakýmkoliv úrazem. Námi nabízené žabky Skechers nebo žabky Puma ochrání chodidlo vašeho dítěte před horkým pískem na pláži u moře. Pamatujte však, že žabky nejsou vhodné pro turistiku a dlouhé procházky.

Kvalitní dětské žabky

  • jsou z materiálu příjemného na dotek
  • stále větrají, protože jsou zcela otevřené
  • ochrání nohu vašeho dítěte před zraněním
  • jsou praktické a pěkné na pohled

To nejlepší na koupaliště i k moři

Kvalitní dětské žabky jsou ideálním typem bot pro letní pobyty u vody, protože se hodí k jakémukoli druhu oblečení. Dají se snadno a rychle svléci z chodidla, což šetří čas, a jsou navíc lehké i velice skladné, takže nezabírají mnoho místa v zavazadlech při cestě na dovolenou.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč