Dětské zimní boty

Dětská zimní obuv je nezbytná pro každé zimní období. Boty mají vyšší podrážku, aby dostatečně izolovaly od studené země, a teplou výstelku. Často má zimní obuv voděodolnou povrchovou úpravu, takže nepromokne a ochrání před nachlazením. Zimní boty pro děti mají celkově vyšší střih, a to nejen kvůli teplu, ale také jako ochrana proti napadání sněhu dovnitř boty. Některé jsou navíc opatřeny praktickým stahováním kolem lýtka, takže se do boty opravdu nic nedostane. Nabízíme vám značkové dětské zimní boty Nike, Hi-Tec, Campri a další.

 

Zimní obuv pro děti

Před nepřízní počasí a nízkými teplotami v zimě vaše dítě spolehlivě ochrání kvalitní teplé boty, které jsou vybaveny pevnou podrážkou, silnou výstelkou a často také hřejivou kožešinkou. Dětské zimní boty by měly být odolné, aby vydržely nápor mrazu a sněhu při chůzi i sportu, ale přitom pokud možno co nejlehčí, aby dítě nezatěžovaly. Stejně jako jakékoliv jiné boty je nutné zimní obuv vybírat s ohledem na rychle se měnící velikost dětské nohy, boty musí být dostatečně prostorné.

Teplé dětské válenky a sněhule

Velmi populárním typem zimní obuvi jsou válenky pro děti. Jedná se o pohodlnou lehkou obuv jednoduchého střihu, kterou lze ohrnovat do různé výšky. Je však nutné ji impregnovat, aby nepromokla. Oproti tomu podobné, skvěle vypadající sněhule bývají vyráběny z materiálů nepromokavých.

Praktické i trendy boty

Teplé dětské boty lze využít v zimě nejen na procházky přírodou či městem, ale také při provozování nejrůznějších zimních sportů. Při pobytu na horách v náročném terénu jsou vhodné vysoké boty se šněrováním u lýtek, které nohy spolehlivě ochrání před sněhem. Kvalitní obuv známých značek se dětem líbí.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč