Dětský pokoj

Zařizování dětského pokoje je radostí jak pro rodiče, tak pro děti. V dětském pokojíčku je třeba povolit uzdu fantazii, přesně tak, jak to funguje v dětském světě. Pokojíček můžete zařídit například v duchu Hello Kitty, Šmoulové, Spiderman, Hannah Montana, Star Wars a jiných oblíbených motivů pro kluky či holky, které děti milují. K dispozici jsou pestré deky pro děti, kvalitní dětské povlečení, měkké polštářky, veselé hodiny, budíky, nevšední věšáky, bezpečný a moderní dětský nábytek, originální doplňky i samolepky na zeď a další krásné vybavení pro dotvoření té správné atmosféry.

 

Místo dětských her

Dětský pokoj představuje důležité útočiště každého dítěte. Znamená pro ně místo, kde se můžou schovat, relaxovat a odpočívat podle svého; hrát si, učit se, zlobit i snít si své dětské sny. Dětský pokoj je místo stranou od světa dospělých a od problémů. Rodiče mají v současné době naštěstí velmi mnoho možností, jak zařídit pokoj svého dítěte tak, aby mu plně vyhovoval. Měl by splňovat zásady bezpečnosti, komfortu, mobility a všestrannosti. Dítě by se v něm mělo cítit příjemně a bezpečně.

Zóny v dětském pokoji

Každý dětský pokoj má mít tři zóny – na hraní, učení a spánek. Problém je, jak do tak malého prostoru vměstnat postel, psací stůl a šatní skříň, aby zbylo ještě dost místa na hraní. Dětský pokoj je vlastně taková ložnice, obývák a pracovna dohromady. Navíc je nutné zohlednit i přání a požadavky dítěte.

Na co při vybavování pokoje myslet?

  • na dostatek úložných prostorů pro hračky
  • podlaha nesmí chladit ani klouzat
  • praktické doplňky mohou být funkční i vtipné
  • pokoj má lákat ke hře a podněcovat dětskou fantazii
 
Doprava zdarma od 1500,- Kč