Disney Cars

Všichni kluci milují auta a autíčka nejrůznějších značek i velikostí, obzvláště jedná-li se o rychlá závodní auta - hrdiny z nějakého animovaného filmu pro děti. Největším hitem současnosti se stala zábavná auta Cars ze stejnojmenného filmu, která umí mluvit a prožívají nejrůznější dobrodružství. Záhy se obrázky těchto pohádkových postaviček dostaly na dětské oblečení i doplňky. K dispozici jsou školní potřeby Cars, batohy Cars, dětské boty Cars, plakáty a stylové vybavení do dětského pokoje. Na našich stránkách naleznete kromě dětského oblečení Cars také krásné hračky autíčka Cars.

 

Doplňky a hračky Cars

Krásné velké obrázky autíček Cars na dětském oblečení, plakátech, aktovkách, botách, kšiltovkách a jiných jsou jen jednou z kategorií předmětů vyráběných pod značkou auta Cars. Další jsou samozřejmě reálné modely filmových hrdinů, které mají často mnoho moderních funkcí. Váš syn si jistě zamiluje hračku auto Blesk McQueen nebo jeho kamarády. Za zmínku pak stojí také trendy dárkové sady a dětské parfémy či sprchové gely Disney Cars, které mohou být skvělým dárkem k narozeninám nebo k Vánocům.

Autíčka Cars ze světa fantazie

Snad každý rodič dnes ví, kdo jsou to ta Auta. Animovaný rodinný film Cars z roku 2006 od režiséra Johna Lassetera se stal světovým hitem, do kterého se zamilovali jak kluci, tak také holky předškolního i staršího věku. Úspěch prvního dílu dal pak v roce 2011 vzniknout stejnojmennému pokračování.

Příběh závodního auta Bleska McQueena

Film vypráví o osudech ambiciózního závodního auta jménem Blesk McQueen, které se snaží vyhrát velkolepý šampionát Zlatý píst. Při cestě na závod se však nečekaně zatoulá do ospalé vesničky zvané Kardanová Lhota u dříve slavné silnice 66, kde zjistí, jak velkou cenu má opravdové přátelství.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč