Dívčí bundy a vesty

V široké nabídce dětského oblečení na zimu máme také značkové dětské bundy a vesty pro holky. Dívčí zimní bundy jsou dobře zateplené a šité z kvalitních funkčních materiálů vhodných do sychravého počasí. Před proměnlivým počasím vaši dceru ochrání praktické jarní bundy či podzimní bundy nejrůznějších barev a střihů. U některých kusů navíc oceníte odnímatelné kapuce s kožešinkou nebo bez. Dále jsou u nás k dispozici speciální lyžařské bundy přizpůsobené pro malé lyžaře a v příslušných kategoriích téžlyžařské kalhoty i jiné vybavení.

 

Bundy pro dívky

K dostání jsou kvalitní zimní bundy pro holky, a to v mnoha střizích, délkách, barvách i velikostech. Můžete si vybrat ke své maximální spokojenosti klasické rovné dětské bundy nebo ty se stahováním v pase, prošívané, s kapucí či nějakými nevšedními detaily. Bundy pestrých barev a originálních vzorů jsou doplněny o jednoduché kousky v bílé, stříbrné nebo černé barvě. Ve výrazně vzorované zimní bundě či dívčí vestě vaše dcera zazáří při procházce ve městě i při sportovních aktivitách.

Nabízené dětské zimní bundy jsou:

  • ušité z kvalitních a odolných materiálů
  • v mnoha efektních barevných i střihových provedeních
  • nejrůznějších velikostí pro dívky každého věku
  • moderní i praktické zároveň

Krásné a teplé vesty pro dívky i holčičky

Velmi moderním a dobře vypadajícím druhem oblečení pro holky jsou mimo jiné také zimní vesty, které lze využít prakticky po celý rok při chladnějším počasí. Dají se pod nimi nosit jak trička, tak také svetry. Dívčí vesta není natolik teplá jako zimní bunda, a přitom ochrání vaši dceru před nachlazením.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč