Dívčí čepice

123deti.cz vám přináší pestrý výběr kvalitních dětských čepic pro holčičky i větší slečny. Stylově sladěná pokrývka hlavy vaši dceru ochrání před nepříjemným pálením letního slunce, v mrazivém počasí před nachlazením a zároveň tvoří jedinečný módní doplněk. K dispozici jsou dětské zimní čepice, šátky pro malé děti, dívčí bekovky, pletené čepice s bambulemi, kšiltovky, čelenky i trendy ušanky. Veselé barvy a nevšední detaily si vaše dcera jistě zamiluje. Kromě jednotlivých dívčích čepic zde naleznete též krásné zimní sety nebo efektní klapky na uši.

 

Dětské čepice

Krásné dívčí čepice se příjemně nosí a vypadají fantasticky. Praktické dětské kšiltovky či bekovky chrání v létě před úžehem, jsou dobré k vodě, na kolo i na zahradu. Na sportovní trénink si vaše dcera může obléci elastickou čelenku, která bude odvádět pot a zároveň udrží vlasy na svém místě. V zimě se zase hodí teplá dětská čepice, jež kryje čelo i uši. V množství nejrůznějších barevných kombinací a střihů jednotlivých dívčích čepic určitě naleznete přesně to, co hledáte.

Moderní dětské zimní sady a komplety

Často je obtížné zkombinovat k sobě čepice, šály a rukavice tak, aby ladily barevně i stylově. Proto jsou v této kategorii k dostání praktické dětské sety - čepice se šálou, s rukavicemi, nebo trojkombinace, které vám ušetří spoustu starostí a času. V luxusním setu Hello Kitty, Disney a jiném vaše dcera zazáří.

Značkové čepice pro holky

V naší nabídce jsou k dostání kvalitní značkové čepice pro holčičky i starší dívky s mnoha oblíbenými motivy. Malé slečny jistě zaujmou krásné čepice Disney, Šmoulové, Jahůdka nebo Polly Pocket, dospívající dívky si zase zamilují stylové čepice Hello Kitty, Lazy Town, čepice Hannah Montana a další.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč