Dívčí šály

Kvalitní značkové dětské šály, šátky a nákrčníky jsou nejen krásné, ale také praktické. Ochrání vaši dceru před nachlazením v nepříznivém i zimním počasí a zároveň slouží jako elegantní módní doplněk, který originálně podtrhne osobitý vzhled každé malé slečny. Dívčí šály Hello Kitty, Disney, Šmoulové, Hannah Montana a další jsou k dispozici v mnoha barevných a stylových provedeních. Kromě jednotlivých dětských šál je zde také velký výběr oblíbených zimních kompletů pro dívky, kde jsou šály doplněny o rukavice či čepici, případně obojí.

 

Dětské šály

Krásné a kvalitní dívčí šály od oblíbených značek jsou vhodné jak na běžné nošení, tak také pro zimní sporty. Nezbytnou součástí šatníku jsou teplé šály pro dívky při pobytech na horách - například na lyžařském výcviku, kdy slouží nejen jako ochrana krku, ale také obličeje před ostrým mrazem, sněhem a možným poraněním. Značkové šály se dnes navíc využívají jako stylový doplněk. Můžete si vybrat šály jedno i vícebarevné, klasické jednoduché nebo s efektními detaily a krásnými obrázky.

Trendy nákrčníky pro děti

V naší nabídce naleznete velký výběr kvalitních a moderních nákrčníků pro dívky nejrůznějšího věku. Dětský nákrčník je velmi teplý, a proto skvěle chrání před chladem nejen v zimním počasí. Navíc se dá využít nejrůznějšími způsoby - jako praktická náhrada za šálu, efektní čelenka, šátek, kukla a tak podobně.

Kvalitní zimní soupravy pro dívky

Stylově sjednocený vzhled oblíbených dětských zimních souprav vám ušetří spoustu času s rozhodováním, co si vaše dcera má vzít na sebe. Známé značky Hello Kitty, Disney, Hannah Montana a další jsou u dívek velmi populární a prezentují pouze kvalitní zboží, často i v luxusním provedení.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč