Dívčí trička

Každá dívka se chce líbit, proto potřebuje mít ve svém šatníku hned několik krásných triček. Nabízíme vám kvalitní dětská trička s potiskem, s proužky, pestrobarevná trika s pohádkovými motivy, jako je například Lazy Town, Barbie, Dora Objevitelka, Hello Kitty, Simpsonovi a další. Dále můžete volit mezi dívčími tričky s dlouhým a krátkým rukávem, s kapucí nebo bez, s ozdobnými detaily či zcela jednoduchého střihu. Dostupná jsou také značková trička Nike, Lonsdale a sportovní trička Adidas. Jistě si vyberete vy i vaše malá slečna.

 

Dětská trička

Různě barevná trička v moderním provedení a s veselými potisky zaručeně vykouzlí úsměv na tváři vaší holčičky. V naší široké nabídce naleznete velké množství druhů triček pro děti i dívky rozdílného věku. Jsou zde jak klasická sportovní trička, tak také pohodlné kousky na pláž či do přírody; navíc také trika s nevšedním designem, která lze využít i při slavnostních příležitostech. Značková trička pro děti vynikají vysokou kvalitou materiálu. Udělejte své dceři radost novým trendy tričkem.

Trička s potiskem

V současné době patří mezi nejvíce vyhledávaná trička ta, která jsou ozvláštněna velkým, barevným potiskem, pokud možno nejlépe s vtipnou myšlenkou. Vaše děti si jistě zamilují zábavné obrázky na tričkách Little Miss, Disney, Lazy Town, Hello Kitty nebo Dora Průzkumnice.

Trička pro dívky

Námi nabízená dívčí trička splňují všechny náročné požadavky malých slečen. Jsou barevná, veselá, pohodlná, sledují nejnovější módní vlny a nesou značky oblíbených filmových hrdinů i popových hvězd. Starší dívky zase ocení široký výběr z barev a střihů triček Nike, Puma, Miss Fiori a dalších.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč