Doplňky

Ke každému dětskému oblečení existuje spousta nejrůznějších praktických doplňků, které jsou v běžném životě nepostradatelné. Dětské kšiltovky, kvalitní pásky do kalhot, stylové peněženky, sportovní tašky přes rameno, školní batohy, veselé deštníky a další naleznete právě v této kategorii. Můžete si zde pro své děti vybrat moderní doplňky k oblečení, na sportovní tréninky, k vodě, do špatného počasí a mnohé jiné. Být trendy při jakékoliv příležitosti, ať už doma, ve škole či mezi přáteli, je dnes základním společenským pravidlem i v dětském světě.

 

Módní doplňky

Nejrůznější stylové doplňky pro děti nemají pouze estetickou funkci, slouží také k mnoha praktickým účelům. Je například obtížné vybrat ideální velikost kalhot tak, aby přesně seděly. Volnější pas lze snadno vyřešit krásným dětským páskem. Aby vaše dítě chodilo včas do školy nebo na autobus, je dobré pořídit mu kvalitní hodinky na ruku, které bude mít kdykoliv k dispozici. Před rozmary počasí zase holky i kluky ochrání dětské kšiltovky, pláštěnky či veselé deštníky.

Doplňky ke sportu i pro volný čas

Nepřehlédněte naši nabídku kvalitních dětských tašek, kde si můžete vybrat z mnoha různých značek a barev. Dále jsou k dispozici nepostradatelné tašky na přezůvky či tělocvik a krásné školní batohy pro chlapce i pro dívky. Pro pobyt v přírodě a k aktivnímu sportování se hodí také potítka na ruce.

Kosmetika pro děti

V každém věku se člověk musí starat o svůj vzhled a pečovat o zdraví svého těla. Proto vám 123deti.cz nabízí pestrý výběr dětské kosmetiky, v němž naleznete různé dětské šampony, koupelové přípravky, toaletní vody pro holky i pro kluky, žínky pro miminka, kartáčky a šetrné sprchové gely.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč