Dora průzkumnice

Moderní, veselá a stylová - taková je značka Dora průzkumnice, která vznikla na základě stejnojmenného oblíbeného kresleného seriálu pro děti předškolního věku. Dětské oblečení Dora průzkumnice, stejně jako nejrůznější doplňky a boty Dora objevitelka jsou charakteristické pestrými barvami, nevšedními střihy, krásnými detaily a ozdobami i velkými obrázky hlavní hrdinky seriálu. Trendy oblečení i obuv této značky ocení především malé slečny, které ví, co se právě nosí. Všechny výrobky od Dory průzkumnice si vaše dcera jistě rychle oblíbí a zamiluje.

 

Dora objevitelka

Dětské oblečení a obuv značky Dora průzkumnice je velmi originální a nepřehlédnutelné, a to hlavně díky pestrým barvám a nevšedním střihům. 123deti.cz vám přináší velký výběr kvalitního oblečení Dora objevitelka pro dívky, jako jsou například krásné dívčí mikiny, trička, sukně, dětské kraťasy nebo teplákové soupravy Dora průzkumnice, dále dětské obuvi i různých doplňků, jako jsou zimní čepice, tašky, ponožky a jiné. Stylovým oblečením či doplňky jistě uděláte své dceři radost.

Seriál pro děti - Dora the Explorer

V roce 2000 vznikl kanadsko-americký seriál Dora průzkumnice pro děti předškolního věku, který vypráví o dobrodružstvích sedmileté holčičky Dory a jejích přátel. Seriál děti aktivně zapojuje do řešení hádanek a překonávání různých problémů v příběhu, navíc si osvojují také základní anglická slovíčka.

Děti milují Doru průzkumnici

Hravý příběh seriálu je prezentován dětem ve formě dobrodružných počítačových her, také proto se Dora the Explorer těší u dětí různého věku velké oblibě. Pořídíte-li své dceři oblečení značky Dora průzkumnice, můžete si být jisti, že bude vypadat skvěle a navíc jí jistě uděláte velkou radost.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč