Dřevěné hračky

Dětské dřevěné hračky patří i v dnešní době k těm nejvíce populárním. Stále k nám sice ze zahraničí proudí spousta opravdu levných hraček. Ty jsou však často vyrobeny z pochybných materiálů, které mohou být pro vaše dítě nebezpečné. České dřevěné hračky jsou proto dnes mnohem více vyhledávanou variantou. Krásné hračky ze dřeva nejsou napuštěny žádnými chemikáliemi a mají delší životnost než hračky plastové, protože na rozdíl od nich přečkají dětskou energičnost většinou bez úhony. Opracované dřevo navíc velmi příjemně voní.

 

České dřevěné hračky

Dětské hračky ze dřeva mají vynikající vlastnosti. Jsou příjemné na dotek, dřevo nestudí a je lehké, takže se s hračkami dobře manipuluje. Navíc se při případném poškození dají vcelku snadno opravovat - vhodný materiál je bez problému k dostání. Dřevěné hračky pro kluky i pro holky rozvíjejí jejich tvůrčí potenciál, představivost a manuální zručnost, protože zahrnují širokou škálu druhů hraček od stavebnic a skládaček, přes domečky a vláčky až ke hrám s písmenky, tvary nebo číslicemi.

Motorické a didaktické dřevěné hračky

Mezi motorické hračky patří labyrinty, skládačky, provlékačky a různé kostky nebo tvary. Dítě si hrou cvičí a rozvíjí své motorické schopnosti. Didaktické dřevěné hračky zase slouží dětem k poznávání věcí okolního světa a připravují je na dospělý život - dřevěná zvířátka, písmenka, číslice, hodiny a jiné.

Dřevěné hračky jsou stále oblíbené

Mezi tradičně populární hračky ze dřeva patří dřevěné vláčky, nejrůznější dřevěná autíčka či zvířátka a odstrkovadla. Děvčata mají zase nejvíce rády spíše dřevěné domečky pro panenky, loutky, skládačky nebo kuchyňky. Ze dřeva se také vyrábí dětské tříkolky nebo houpací zvířátka.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč