Dupačky pro miminka

Prvním oblečením vašeho miminka jsou již v porodnici kojenecké dupačky. Protože každá maminka touží po tom, aby její děťátko vypadalo kouzelně, nabízíme vám širokou škálu barev a vzorů pro dokonalý výběr. Dětské dupačky jsou vyrobeny z kvalitních měkkých materiálů, které jsou příjemné na dotek a maximálně šetrné k citlivé dětské pokožce, takže se v nich vaše miminko cítí jako v bavlnce. Krásné jsou dupačky Hello Kitty pro holčičky, pro chlapečky pak stylové dupačky Calvin Klein. K dispozici jsou také praktické sady a komplety.

 

Kojenecké dupačky

Dupačky pro nejmenší děti tvoří již tradičně stálou součást výbavičky každého miminka, protože se jedná o velice praktický a pohodlný druh dětského oblečení. Krásné dětské overaly se díky praktickému zapínání na bříšku či na zádech snadno oblékají a chrání vaše děťátko před chladem. Velké oblibě se mezi maminkami těší též kvalitní dětská body, která mají podobné vlastnosti. Dupačky pro miminka vám nabízíme v různých barvách i velikostech, ze kterých si jistě vyberete.

Důležitý je kvalitní materiál

Dětské dupačky jsou ušity z vysoce kvalitního materiálu. Často jím bývá čistá 100% bavlna, která vyhovuje velkým nárokům, jež musí oblečení pro kojence splňovat. Jemná a citlivá pokožka vašeho děťátka je tak chráněna před podrážděním i před působením chladu či ostrého slunečního záření.

Dupačky, body nebo overal?

Ačkoliv se výše zmíněné názvy praktického oblečení pro miminka velice často zaměňují, jsou mezi jednotlivými typy patrné rozdíly. Dětská body jsou stejně jako ta dámská bez nohavic, dupačky se pak od overalů liší především v tom, že často nemají žádné nebo jen krátké rukávy.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč