Funkční prádlo

Dětské funkční prádlo dnes patří do základní výbavy každého dítěte, které se věnuje jakémukoliv sportu. Funkční prádlo pro kluky s krátkým nebo dlouhým rukávem či nohavicemi je vhodné na zimní i letní sporty. Odvádí tělesnou vlhkost od pokožky a pomáhá udržovat stálou tělesnou teplotu. Spodní funkční prádlo tvoří první vrstvu odvádějící vlhkost, druhá vrstva pak navíc reguluje teplo. S funkčním prádlem značky Nike, Adidas nebo Campri se váš syn nebude při zvýšené fyzické námaze potit, bude se cítit pohodlně a dosáhne tak lepších výkonů.

 

Funkční oblečení

Kvalitní chlapecké funkční prádlo nebo termoprádlo je nezbytnou součástí šatníku každého malého sportovce. Díky svým skvělým vlastnostem rychle odvádí pot od těla a udržuje stálou tělesnou teplotu, takže vašemu synovi není vedro, a navíc efektivně schne, díky čemuž nestudí jako normální tričko. Značková funkční termotrika a termokalhoty Adidas, Nike, Campri i jiná ocení děti kdykoliv - jak při sportovních zápasech, tak také například při méně náročném rodinném výletě na kole.

Výhody dětského termoprádla

  • efektivně odvádí pot od těla a udržuje stálou tělesnou teplotu
  • po namočení nezvyšuje svoji hmotnost
  • velmi rychle schne, díky čemuž na těle nikdy nestudí
  • opravdu příjemně se nosí a neomezuje v pohybu

Základem úspěchu je vrstvení

Má-li chlapecké funkční oblečení naplno rozvinout své jedinečné vlastnosti, je důležité je vrstvit. Spodní termoprádlo pro kluky představuje první vrstvu, která účinně odvádí pot od těla. Druhá vrstva tvořená termotrikem a termokalhoty pak udržuje stálou tělesnou teplotu a chrání před pronikáním chladu.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč