Hello Kitty

Kdo by dnes neznal Hello Kitty? Postava malé roztomilé bílé kočičky s červenou mašlí se stala záhy po svém stvoření světovým fenoménem, a tak se dnes můžete s touto oblíbenou dětskou postavičkou setkat prakticky kdekoliv. Nejčastěji se však motivy Hello Kitty objevují na dětském oblečení a nejrůznějších doplňcích. Přinášíme vám velký výběr nádherného dětského oblečení Hello Kitty pro miminka, předškoláky i starší děti. Za všechny jmenujme například roztomilá dětská body Hello Kitty, punčocháče, ponožky i dětské čepice Hello Kitty, sukně i trička Hello Kitty a další stylové doplňky.

 

Doplňky Hello Kitty

Nejen dětské oblečení Hello Kitty, ale také krásná dětská obuv Hello Kitty patří k často vyhledávaným druhům zboží s touto oblíbenou kočičkou. Všechny výrobky této značky se vyznačují převahou růžové barvy, díky čemuž jsou určeny spíše dívkám a malým slečnám. Další kategorií produktů jsou pak nejrůznější, avšak vždy velice roztomilé doplňky pro děti. Nabízíme vám krásné dětské batohy Hello Kitty, hodinky a peněženky Hello Kitty, zábavné hračky i hry Hello Kitty a mnoho dalších.

Historie značky Hello Kitty

Kreslená postava bílé kočky s červenou mašlí byla vytvořena japonskou designérkou Juko Šimizu pro společnost Sanrio v roce 1974, o dva roky později se Hello Kitty prodávala i v USA. Od té doby se její obliba rozšířila po celém světě. Vyrábí se školní pomůcky Hello Kitty, nádobí, samolepky a další.

Kouzlo roztomilé bílé kočičky

Úspěch Hello Kitty spočívá v její maximální roztomilosti, kterou si děti okamžitě zamilují. Vznik Hello Kitty souvisí s japonským trendem kawaii, což lze přeložit jako sladký či roztomilý. Být kawaii se záhy stalo velice populární nejen v Japonsku, a to právě hlavně díky Hello Kitty a jejím kresleným přátelům.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč