Hodinky

Nejen pro správnou orientaci v čase, ale také jako originální a stylový módní doplněk jsou vhodné krásné dětské hodinky nejrůznějších barev a provedení, které vám přináší 123deti.cz. Kvalitní dětské hodinky pro kluky i holky jsou k dostání v klasické či digitální podobě. Můžete si vybrat jednoduché hodinky pro děti v mnoha pestrých barevných kombinacích nebo nevšední dětské hodinky ve tvaru oblíbených pohádkových postaviček, jako je Hello Kitty, auta Cars, Mašinka Tomáš, Prasátko Pepina, Disney a další. Krásnými hodinkami uděláte dětem radost.

Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek


Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek

Značka 

Dětské hodinky

Z pestrého výběru dětských chlapeckých hodinek a dívčích hodinek si jistě vybere každý přesně dle svých představ. K dispozici jsou sportovní gumové hodinky pro děti, digitální dětské hodinky i s klasickým ciferníkem, hodinky na suchý zip nebo s normálním řemínkem, tvarované, otvírací či vodotěsné hodinky pro kluky i holky - vždy v kvalitním provedení a veselých barvách. Trendy digitální hodinky Airwalk, Disney, Hello Kitty, Mašinka Tomáš a další ukazují dětem vždy správný čas.

Sportovní digitální hodinky

U dětí velmi oblíbené, protože je není nutné na ruku připínat, a také opravdu elegantní jsou krásné dětské sportovní hodinky z gumy, které se jednoduše navlékají na zápěstí. Vypadají stylově a nemají výstupky, které by překážely při převlékání, takže jsou ideální jak pro trénink, tak k běžnému nošení.

Vhodné hodinky pro děti

Malé děti se učí rozpoznávat čas již ve svých čtyřech letech, proto je dobré pořídit jim vlastní hodinky nejpozději při nástupu do první třídy. Při výběru správných hodinek je nutné se soustředit na to, aby byly z odolného, nejlépe voděodolného materiálu a měly dostatečně velký a dobře čitelný ciferník.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč