Hračky do vany

Přinášíme vám velký výběr krásných a kvalitních hraček do vody pro děti nejrůznějšího věku. Dětské hračky do vany vám usnadní práci při koupání miminka, protože je účinně zabaví, a také starší děti se díky nim budou na pravidelnou večerní koupel těšit. Z vodních hraček pro nejmenší jsou velmi populární různá chrastítka a kousátka, dále také pískací knížky s veselými obrázky nebo měkké hračky ve tvaru kačenky i jiných zvířátek, které lze použít též jako mycí houbičku. Starší děti z hraček do vody jistě osloví vodní pistole, skládací kelímky, chytání rybiček a další.

Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek


Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek

Značka 

Hračky do vody

Při koupání ve vaně je možné užít si spoustu legrace díky speciálním hračkám, které plavou na vodě či jsou alespoň voděodolné. S veselými zvířátky, mořskými živočichy, autíčky či balónky si vyhrají kluci i holky. Hračky do vany navíc budou užitečné také například při návštěvě bazénu nebo na dovolené u moře. Ať už se jedná o nafukovací hračky, měkké hračky pro nejmenší či klasické plastové hračky do vody, vždy kromě zábavy přinesou vašim dětem i možnost rozvíjet své motorické schopnosti.

Krásná dětská sedátka do vany

Kromě tradičních nafukovacích a měkkých hraček do vody jsou vám v této kategorii k dispozici také kvalitní sedátka pro děti. Praktické sedátko do vany pro nejmenší děti poskytuje vašemu miminku maximální pohodlí, zvyšuje bezpečí při koupání a často obsahuje i různé aktivní hračky pro větší zábavu.

Dětské hračky do vody nejen pro zábavu

Hračky do vany neslouží pouze k tomu, aby vaše dítě při koupání rozptýlily a zabavily, ale mají i další užitečné funkce. Svítící a pískací hračky stimulují zrakové i sluchové vnímání dětí. Hraní aktivních her ve vodě pak celkově rozvíjí jemnou motoriku, koordinaci pohybů i představivost vašeho děťátka.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč