Hračky pro děvčata

Přinášíme vám velký výběr kvalitních a oblíbených hraček pro holky. Děvčata na rozdíl od chlapců dávají při hraní raději přednost hračkám krásným a roztomilým, o které je třeba nějakým způsobem pečovat. Každá malá slečna totiž ráda napodobuje to, co dělá její maminka. Není proto divu, že jsou dívky okouzleny krásnými panenkami, kuchyňkami a podobnými hračkami. Hračky pro děvčata jsou méně technické než ty pro kluky, zato však často více praktické - zahrnují nejrůznější povolání, jako jsou lékařky, veterinářky nebo uklízečky. Velmi populární jsou pak také hračky pro malé parádnice.

 

Hračky pro holky

V pestré nabídce krásných a kvalitních hraček pro děti, často od českých výrobců, naleznete jistě přesně to pravé pro vaši malou princeznu. Moderní účesy podle své fantazie si vaše dcera může vyzkoušet na česací hlavě s bohatým příslušenstvím, pomáhá-li ráda mamince v domácnosti, pak bude mít velkou radost z dětské kuchyňky, žehličky, vysavače či jiného vybavení. Dále jsou k dispozici nádherné dětské panenky miminka, kočárky pro děti, panenky Barbie, hry s korálky a jiné.

Krásné a užitečné dětské hračky

Hračky podporují dětskou tvořivost a fantazii, navíc pomáhají rozvíjet jejich zručnost a jemnou motoriku. Při nákupu jakékoliv hračky pro vaši dceru myslete vždy na to, jaké má záliby, a na úroveň jejích schopností vzhledem k věku. Kupříkladu korálky nejsou vhodné pro malé děti kvůli riziku vdechnutí.

Hračka jako dárek

Roztomilá panenka či vybavená dětská kuchyňka udělá vaší dceři zaručeně radost při jakékoliv příležitosti. Její nákup však můžete spojit také s oslavou narozenin nebo vánočních svátků a potěšit tak svoji dceru krásným dárkem. Více nápadů na originální dárky naleznete v kategorii dárky pro dívky.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč