Hračky pro kluky

Hračky pro kluky bývají zpravidla techničtějšího rázu, než pro holky, protože chlapci velmi rádi napodobují práci a chování svých tatínků. Proto v této kategorii naleznete nejrůznější dětská autíčka, vláčky, stavebnice, modely a jim podobné dětské hračky, jež se u kluků předškolního i staršího věku těší již tradičně velké oblibě. Můžete si vybrat klasické jednoduché hračky pro děti, ale také moderní hračky s různými funkcemi, jako jsou například elektrické vláčky, autíčka na dálkové ovládání a další. V naší pestré nabídce jistě naleznete právě tu hračku, která vašemu synovi udělá největší radost.

 

Krásné dětské hračky

Nabízíme vám kvalitní hračky pro kluky od zahraničních i českých výrobců. Populární jsou známá filmová autíčka Cars, dále hračky na dálkové ovládání nebo elektrické hračky, různě náročné stavebnice i skládací modely letadel a mnohé další druhy krásných dětských hraček. Při hraní se budou vaše děti výborně bavit a navíc také rozvíjet své dovednosti. Například s pomocí složitější stavebnice procvičí nejen své motorické schopnosti, ale i představivost a logické myšlení. Kluci milují výzvy.

Na co si při nákupu dát pozor?

Při výběru vhodné hračky pro vašeho syna je důležité si uvědomit, pro jak staré děti jsou které hračky určeny. Například desetiletí kluci již zvládnou pochopit a správně použít složitější hračky než děti do pěti let. Malým dětem se vyplatí pořídit jednodušší, ale zato odolnější modely přiměřené jejich věku.

Kvalitní hračky pro děti

Rozdělení hraček do jednotlivých kategorií slouží pro lepší orientaci. Setkáte se zde s plastovými, kovovými i dřevěnými českými hračkami, které jsou zaručeně kvalitní a pro děti bezpečné. Nezapomínejte také, že i vaše dcera může najít zálibu v důmyslné stavebnici nebo toužit po modelu autíčka.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč