Hračky pro nejmenší

V této kategorii naleznete vše, co bude vaše miminko potřebovat k hraní i odpočinku. Mezi hračky pro miminka již tradičně patří hrací deky, chrastítka i kousátka, kolotoče, textilní a závěsné hračky do postýlky či do kočárku a různé další užitečné věci. Hračky pro kojence a batolata jsou záměrně velmi jednoduché a krásně barevné. Nejmenší děti vnímají pohyby a zvuky, které hračky vydávají, což podněcuje jejich pozornost a rozvíjí fantazii. Chrastítka a závěsy do kočárku jsou vhodné hračky pro děti ve věku 1 rok a menší. Starší děti pak zaujmou obrázkové kostky nebo moderní didaktické a motorické hračky.

 

Kvalitní hračky pro děti

Pro každého rodiče představuje výběr vhodné hračky pro malé dítě - hračky pro miminka, kojence či batolata - nelehký úkol. V nejútlejším věku mají správně zvolené hračky u malých dětí schopnost pozitivně ovlivnit jejich vývoj. Nejprve je nutné zaměřit se na přiměřenost zvolené hračky k věku dítěte. Nezanedbatelnou podmínkou je také zdravotní nezávadnost a celková bezpečnost hraček pro nejmenší. Z výše uvedených důvodů je nutné výběru hraček pro děti věnovat dostatek času a pozornosti.

Motorické hračky

Trendem dnešní doby jsou kvalitní hračky pro nejmenší, které pobaví a zároveň přispívají k rozvoji dětských schopností a dovedností. Motorické hračky například pomáhají dětem naučit se zvládat pohyby jemné motoriky. Různé labyrinty či skládačky podporují koncentraci a podněcují představivost.

Didaktické hračky

Velmi rychle se rozšířily ve školkách a domácnostech moderní didaktické hračky, které dětem pomáhají snadněji zvládat učení se novým věcem a poznávat okolní svět. S jejich pomocí děti procvičí logické myšlení i fantazii a naučí se rozlišovat tvary, barvy, čísla, nebo přiřazovat předmětům jejich význam.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč