Hry a hračky

Všechny děti milují nejrůznější zábavné hry a hračky. Samotné hračky jsou však nejen oblíbenou, ale také velmi důležitou součástí dětského života, protože mají nezastupitelnou roli při utváření osobnosti dítěte. Rozvíjejí vnímání okolního světa i motorické schopnosti, podporují přirozenou touhu dítěte poznávat a učit se novým věcem. Hry jsou pak zábavou nejen pro děti, ale i pro celou rodinu. 123deti.cz vám nabízí hračky pro nejmenší, pro kluky i pro holčičky, deskové a společenské hry, školní, výtvarné nebo cvičební pomůcky a jiné.

 

Hry zábavné i poučné

Kromě klasických plyšových hraček, panenek, autíček a podobných jsou k dispozici také nejrůznější hračky rozvíjející motorické a psychické schopnosti vašeho dítěte. Oblíbené skládačky a stavebnice podněcují dětskou představivost i kreativitu a umožňují jim naučit se novým věcem - například poznávat geometrické tvary či rozšířit si slovní zásobu. K vyhledávaným druhům zábavy dále patří také krásné dětské puzzle, které je různě náročné dle počtu dílků. Hračky a hry jsou skvělým dárkem pro děti.

Hračky existují od pradávna

První hračky dětem vyráběli rodiče už na samém počátku historie lidstva. Stejně jako dnes sloužily k tomu, aby děti mohly při hře napodobovat skutečný život, který viděly kolem sebe. Ačkoliv dnes přírodní materiály nahrazují nové - umělé, klasické dřevěné hračky jsou u dětí stále velmi populární.

Puzzle pro děti

Snadno zabaví i malé děti skládání veselých obrázků ve formě puzzle. Obrázky často zachycují pohádkové postavičky, zvířátka nebo jiné pro děti zajímavé věci. Puzzle lze skládat stále znovu a znovu, nebo je možné složený obrázek podlepit a vytvořit tak originální ozdobu na stěnu dětského pokoje.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč