Hry pro děti

Hry plné zábavy i nového poznání jsou přirozenou součástí života a duševního rozvoje každého dítěte. Prostřednictvím her se děti učí o věcech a lidech kolem sebe, připravují se na období dospělosti. Velmi oblíbené jsou mezi dětmi i rodiči tradiční hry pro více hráčů, jako je pexeso, nejrůznější dětské stolní hry či domino. Kromě klasických papírových provedení vám nabízíme také dětské hry vyrobené ze dřeva, které mají vysokou životnost. Užijte si spoustu legrace při společně strávených chvílích volna se svými dětmi nad krásnými hrami od 123deti.cz.

 

Dětské hry

V naší nabídce naleznete nejrůznější krásné hry pro děti s pestrými barevnými obrázky. Mimo ty velmi známé, jako je klasické pexeso nebo oblíbené stolní hry, jsou k dispozici také jiné, originálnější společenské hry. Spoustu zábavy i zdravého rozčilování vám přinese například skvělá hra mikádo, karty nebo házení kroužků na cíl. Malé děti jistě zaujmou obrázková domina či nevšední dřevěná pexesa pro nejmenší. Celá rodina se pak může sejít u stolních her na způsob populárního "Člověče nezlob se".

Hraní nejen pro zábavu

Spousta dnešních dětských her neslouží pouze k tomu, aby se děti příjemně bavily, ale mají za cíl je také něco naučit. Vezmeme-li si za příklad obyčejné pexeso, pak kromě vzájemného soutěžení o větší počet nalezených dvojic děti zároveň procvičují svoji paměť, logické uvažování a sociální obratnost.

Legrace doma i na dovolené

Všechny dětské hry lze využít při nejrůznějších příležitostech prakticky kdekoliv se vaše děti ocitnou - doma, na zahradě, na hřišti či na táboře. Dají se hrát v rámci rodiny, s kamarády nebo spolužáky. Starší děti mohou navíc vymýšlet nové způsoby či pravidla, jak hrát již známé hry, a zvýšit tak jejich náročnost.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč