Interaktivní hračky

Oblíbeným hitem jsou v současné době takzvané didaktické hračky, či interaktivní hračky pro děti, které kromě vlastní zábavy přinášejí vašemu dítěti také spoustu nejrůznějších podnětů, jež podporují jeho správný vývoj a rozvíjejí dětské myšlení. U nás naleznete velký výběr krásných dětských hraček pro kluky i holky předškolního či mladšího školního věku, které vydávají zvuky, zpívají i mluví, hýbou se a dokážou děti zábavnou formou seznámit s tajemstvím české abecedy, čísel nebo anglického jazyka. Plyšové hračky, plastové elektronické hračky nebo didaktické hry děti jistě okouzlí.

Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek


Řadit: | Nejprodávanější | Podle ceny | 0 položek

Značka 

Motivující hračky

Kvalitní interaktivní hračky pro děti pomáhají při zdravém vývoji a učení, přinášejí dětem hodně legrace i nových poznatků a navíc je motivují ke zvídavosti a samostatnosti. K dispozici jsou známé didaktické interaktivní hry pro děti i celou rodinu, při nichž lze poznat třeba dopravní značky nebo násobilku, dále krásné dětské panenky s mnoha funkcemi, mluvící plyšové hračky, interaktivní hračky pro nejmenší či moderní technika - dětské mobilní telefony, počítače a další.

Moderní interaktivní učení

Interaktivní hračky dětem umožňují vzájemnou komunikaci. Při doteku nejčastěji vydávají zvuk, některé i různobarevně svítí, což dětem pomáhá se na učení soustředit nejen svým zrakem, ale také hmatem a sluchem, takže si nové informace lépe a rychleji zapamatují. Učení je navíc velmi zábavné.

Interaktivní hračky pro děti

Všechny děti prostě milují interaktivní hračky, protože jsou nevšední a zábavné. Rodiče díky nim zase podporují správný fyzický i psychický vývoj svých dětí, jež si při hraní rozvíjejí fantazii, tvůrčí i vizuální myšlení, paměť a jemnou motoriku. Starší děti zároveň poznávají funkce telefonu nebo počítače.

 
Doprava zdarma od 1500,- Kč